FINANCOVANIE

Projekt Cukrovar je rezidenčný projekt s potrebou vlastných financií vo výške 20%. Financujúcou bankou je ČSOB, a.s, ktorá pravidelne získava odborné ocenenia na Slovensku, ako aj v zahraničí. Banka je súčasťou belgickej skupiny KBC, ktorá patrí medzi významných hráčov na európskom trhu.

Hypotekárne financovanie zastrešuje skúsený partner BROKER SERVICE GROUP Slovakia, a.s., ktorý projekt detailne pozná od jeho nastavenia v bankách, má vybudované dlhoročné vzťahy so všetkými relevantnými bankami a je pripravený klientom pomôcť vybaviť finančné zdroje v požadovanej výške.

Kroky kúpy bytu

Na začiatku zaplatíte rezervačný poplatok 3 000 €.
Podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve do 60 dní odo dňa podpisu rezervačnej zmluvy a následne zaplatíte 20% z kúpnej ceny, z ktorej sa odráta rezervačný poplatok.
A je tu kolaudácia! Zaplatíte 80% z kúpnej ceny a môžete sa sťahovať.
a

Výhody takejto spolupráce

vybavenie aj požadovaných 20% vlastných zdrojov

nájdenie najvýhodnejšej ponuky podľa potrieb klienta

zjednodušený spôsob schvaľovania v partnerských bankách

schválenie hypotéky s odkladom čerpania až do 2 rokov

zľavy do výšky 100% z poplatku za poskytnutie úveru

profesionálne vyriešenie administratívnej agendy

Ako fungujeme

Dohodnete si osobné stretnutie, kde Vás informujeme o Vašich možnostiach na bankovom trhu, prednesieme nielen výhody ale aj nevýhody, ktoré s bankou súvisia, poskytneme informácie k poplatkom a zároveň garantujeme vrátanie rezervačného poplatku v prípade nevybavenia hypotéky na trhu.

Výhody investície v tejto dobe

Pri dnešnej vysokej inflácii  je možnosť požičať si peniaze medzi 3-4% p.a. stále výhodou, pretože jediné peniaze, ktoré strácajú na hodnote, sú tie uložené na bežnom účte. Preto investícia do nehnuteľností je aj v dnešnej dobe správnym krokom.

Kde nás nájdete

Katarína Fraňová
Broker Service Group Slovakia
Seredská 178, 917 05 Trnava
alebo
Seberíniho 1, 821 04 Bratislava
Mgr. Katarína Fraňová

Hypokalkulačka

Výška hypotéky

225000 €

Doba splatnosti

30 rokov

Úroková sadzba

3 %

Výška mesačnej splátky

0 €