O lokalite

Výnimočnosťou lokality Trnavského cukrovaru bola vždy jeho poloha v tesnom dotyku s historickým centrom. Dnes ju dopĺňa šikovná dostupnosť na severný obchvat po Trstínskej ceste, atraktívna občianska vybavenosť (obchody, školy, služby), ale aj viaceré športové areály. Od nás to máte na skok na kávu alebo pracovné stretnutie do centra, po práci si zabehnete na Sláviu či do Štrkov a cez víkend môžete piknikovať v parku Pri Kalvárii. S postupným rozvojom zóny však množstvo vymožeností nájdete aj priamo v novej mestskej štvrti CUKROVAR!

Mapa lokality

Mapa

Jedinečná lokalita

Na krok
od centra

Vďaka výnimočnej polohe v tesnom dotyku s historickým centrom máte všetko po ruke, či už pešo alebo na bicykli. Na raňajky, pracovný obed, či večerný drink nemusíte brať taxík.

Občianska
vybavenosť

Nákupné centrum (City Park Trnava) je vzdialené iba 5 minút pešou chôdzou. Športoviská, kaviarničky, aquapark, pekáreň, historické centrum, školy aj škôlky bližšie, než by ste čakali.

Susedstvo
parku

Bývanie v susedstve parku Pri kalvárii, ktorý je zaslúžene jedným z najmagickejších miest Trnavy. V parku si môžete ráno nielen zacvičiť, ale aj zorganizovať víkendový piknik pod 200 ročnými lipami.

Kultúra
na dosah

Galéria súčasného umenia, koncert na Nádvorí alebo bohatý kultúrny program Leta na korze. Alebo máte chuť na divadelné predstavenie? Všetko máte z Cukrovaru na dosah.

Dopravná
dostupnosť

Šikovné napojenie na viaceré mestské časti, severný obchvat, ako aj historické centrum. Využite rozvinutú sieť cyklochodníkov či parkujte pohodlne vo vlastnej podzemnej garáži.

Šport
za rohom

Bežecký ovál, basketbalové ihriská, bojové umenia, crossfit zóna, bedmintonová hala, tenisové kurty, lanové centrum, lezecká stena, vodný svet a ešte oveľa viac. Bližšie to už nejde!