FINANCOVANIE

Projekt Cukrovar je rezidenčný projekt s potrebou vlastných zdrojov vo výške 20%. Na výnimku schválenú financujúcou bankou však vieme klientom povoliť možnosť zloženia 15% pri podpise ZOBZ za splnenia stanovených podmienok. V takom prípade zostávajúcich 85% uhradíte až po podpise Kúpnej zmluvy (KZ). Tým získate v prípade III. etapy potrebný čas k nasporeniu požadovaných zdrojov.

V prípade, že by ste však mali možnosť už teraz uhradiť vyššiu zálohu než požadovaných 20%, tak sme pre klientov s voľnými zdrojmi pripravili ponuku, ktorá zohľadňuje princíp hodnoty peňazí v čase. Ak preto uvažujete nad kúpou nehnuteľnosti a nechcete svoje peniaze nechať ležať na bankovom účte, tak s nami ich budete mať okamžite “zhodnotené” formou atraktívnej zľavy na byt.

Hypotekárne financovanie zastrešuje skúsený partner BROKER SERVICE GROUP Slovakia, a.s., ktorý projekt detailne pozná od jeho nastavenia v bankách, má vybudované dlhoročné vzťahy so všetkými relevantnými bankami a je pripravený klientom pomôcť vybaviť finančné zdroje v požadovanej výške. Jeho služby oceníte o to viac, ak by ste cez hypotéku chceli financovať aj vybavenie bytu.

Kroky kúpy bytu

Na začiatku sa stretnete s našim maklérom, prejdete si všetky prípadné otázky, vyberiete si z našej ponuky, podpíšete Rezervačnú zmluvu (RZ) a do 5 pracovných dní od jej podpisu zaplatíte rezervačný poplatok 3 000 €.
Do 60 dní od podpisu Rezervačnej zmluvy (RZ) podpíšete Zmluvu o budúcej zmluve (ZOBZ) a do 5 pracovných dní od jej podpisu zaplatíte 20% z kúpnej ceny z ktorej sa však odráta už zaplatený rezervačný poplatok.
A je tu kolaudácia! Po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia podpíšete Kúpnu zmluvu (KZ) a do 10 pracovných dní od jej podpisu zaplatíte 80% z kúpnej ceny, dostanete kľúče a môžete chystať sťahovanie.
a

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAŠIM HYPOTEKÁRNYM PORADCOM

vybavenie aj požadovaných 20% vlastných zdrojov

nájdenie najvýhodnejšej ponuky podľa potrieb klienta

zjednodušený spôsob schvaľovania v partnerských bankách

schválenie hypotéky s odkladom čerpania až do 2 rokov

zľavy do výšky 100% z poplatku za poskytnutie úveru

profesionálne vyriešenie administratívnej agendy

Ako fungujeme

Dohodnete si osobné stretnutie, kde Vás informujeme o Vašich možnostiach na bankovom trhu, prednesieme nielen výhody ale aj nevýhody, ktoré s bankou súvisia, poskytneme informácie k poplatkom a zároveň garantujeme vrátanie rezervačného poplatku v prípade nevybavenia hypotéky na trhu.

Výhody investície v tejto dobe

Pri dnešnej vysokej inflácii  je možnosť požičať si peniaze medzi 4-5% p.a. stále výhodou, pretože jediné peniaze, ktoré strácajú na hodnote, sú tie uložené na bežnom účte. Investícia do nehnuteľností je preto aj v dnešnej dobe naďalej správnym krokom. Nehovoriac o tom, že ročný percentuálny výnos v prípade nájmov je v Trnave vyšší v porovnaní s Bratislavou. A to vzhľadom k tomu, že nehnuteľnosť tu kúpite výhodnejšie, zatiaľ čo trnavské nájmy sa svojou výškou k tým bratislavským veľmi približujú.

Kde nás nájdete

Katarína Fraňová

Hypotekárny poradca

Broker Service Group
Broker Service Group Slovakia
Seredská 178, 917 05 Trnava
alebo
Seberíniho 1, 821 04 Bratislava
Mgr. KATARÍNA FRAŇOVÁ

Hypokalkulačka

Výška hypotéky

225000 €

Doba splatnosti

30 rokov

Úroková sadzba

3 %

Výška mesačnej splátky

0 €